Mama si Copilul
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Mama si Copilul


 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Buna dimineata! Buna ziua! Buna seara!
Daca tot ne vizitati, haideti sa ne salutati! Va asteptam la o cafea virtuala, indiferent ora!
Subiecte similare
Ultimele subiecte
» Dintisorii mei!
Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Apr 15, 2014 11:45 pm Scris de Cristina41975

» Despre moda
Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Mar 26, 2013 12:04 am Scris de iulia pirvu

» Copilul si bolile
Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Ian 06, 2013 7:49 am Scris de iulia pirvu

» Manichiura ... modele si idei
Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Dec 20, 2012 10:10 pm Scris de Cristina41975

» Pro si contra vaccinuri
Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Noi 23, 2012 1:36 am Scris de iulia pirvu

» Hai sa fim frumoase si ingrijite!
Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Noi 06, 2012 4:20 am Scris de carolina76

» Grupuri si ranguri pe forum
Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Sept 11, 2012 1:15 am Scris de Cristina41975

» Regulament forum
Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Iul 17, 2012 10:39 pm Scris de Cristina41975

» Intrebari despre sanatate
Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mier Iul 04, 2012 10:08 pm Scris de carolina76

» Vizita la doctor!
Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Iul 03, 2012 8:20 pm Scris de corina

» Teme si imagini utilizate pe forum!
Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mier Mai 09, 2012 5:40 am Scris de Cristina41975

» Intrebari pentru medicul stomatolog
Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Ian 19, 2012 9:37 am Scris de Gabriela Popescu

» Avertizari...banari!
Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Lun Oct 24, 2011 8:37 am Scris de Cristina41975

» Educatie stomatologica
Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Sept 02, 2011 8:48 am Scris de Cristina41975

» Sa votam forumul!
Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mier Iul 20, 2011 6:56 pm Scris de corina

Forum
Top postatori
iulia pirvu
Despre moda - Pagina 5 Vote_lcapDespre moda - Pagina 5 Voting_barDespre moda - Pagina 5 Vote_rcap1 
Cristina41975
Despre moda - Pagina 5 Vote_lcapDespre moda - Pagina 5 Voting_barDespre moda - Pagina 5 Vote_rcap1 
danutza17
Despre moda - Pagina 5 Vote_lcapDespre moda - Pagina 5 Voting_barDespre moda - Pagina 5 Vote_rcap1 
carolina76
Despre moda - Pagina 5 Vote_lcapDespre moda - Pagina 5 Voting_barDespre moda - Pagina 5 Vote_rcap1 
corina
Despre moda - Pagina 5 Vote_lcapDespre moda - Pagina 5 Voting_barDespre moda - Pagina 5 Vote_rcap1 
laura
Despre moda - Pagina 5 Vote_lcapDespre moda - Pagina 5 Voting_barDespre moda - Pagina 5 Vote_rcap1 
bulinutza
Despre moda - Pagina 5 Vote_lcapDespre moda - Pagina 5 Voting_barDespre moda - Pagina 5 Vote_rcap1 
alina.elie
Despre moda - Pagina 5 Vote_lcapDespre moda - Pagina 5 Voting_barDespre moda - Pagina 5 Vote_rcap1 
andria
Despre moda - Pagina 5 Vote_lcapDespre moda - Pagina 5 Voting_barDespre moda - Pagina 5 Vote_rcap1 
FloryNails
Despre moda - Pagina 5 Vote_lcapDespre moda - Pagina 5 Voting_barDespre moda - Pagina 5 Vote_rcap1 
Desene animate
Desene animate
Parteneri
forum gratuit

 

BannerFans.com




BannerFans.com


BannerFans.com




BannerFans.com


Distribuiţi | 
 

 Despre moda

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
carolina76
Experta
Experta
carolina76

Mesaje : 3263
Varsta : 48
Localizare : Timisoara

Despre moda - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre moda   Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Lun Ian 16, 2012 10:53 pm

mie imi place foarte mult primul si ultimul model de rochite...
Sus In jos
bulinutza
Admin secund
Admin secund
bulinutza

Mesaje : 2403
Varsta : 31
Localizare : Campulung

Despre moda - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre moda   Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Ian 17, 2012 12:15 am

Daaa,mov,Iulia! my love
Sus In jos
iulia pirvu
Admin secund
Admin secund
iulia pirvu

Mesaje : 7202
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Despre moda - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre moda   Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Ian 17, 2012 12:19 am

Stiu ca iti place! :***
Sus In jos
bulinutza
Admin secund
Admin secund
bulinutza

Mesaje : 2403
Varsta : 31
Localizare : Campulung

Despre moda - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre moda   Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Ian 17, 2012 12:41 am

Care e culoarea ta preferata,Iulia?
Sus In jos
iulia pirvu
Admin secund
Admin secund
iulia pirvu

Mesaje : 7202
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Despre moda - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre moda   Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Ian 17, 2012 12:46 am

La haine? Pai cele de vara sa fie colorate, deschise la culoare... Iar iarna orice culoare...
Daca zici de rochie de ocazie, am avut visinii, neagra, crem, mi-as dori una albastra, mov sau rosie, s-ar putea sa mergem la o nunta in iulie, o sa imi iau si o rochita atunci.
Sus In jos
bulinutza
Admin secund
Admin secund
bulinutza

Mesaje : 2403
Varsta : 31
Localizare : Campulung

Despre moda - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre moda   Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Ian 17, 2012 12:51 am

Ce model de cizme vi s-ar potrivi?
1-[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Uploaded with [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

2-[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Uploaded with [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

3-[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Uploaded with [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

In genul asta le am eu pe ale mele,doar ca sunt negre si mai au niste ciucurei in plus..
4-[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Uploaded with [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

5-[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Uploaded with [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
iulia pirvu
Admin secund
Admin secund
iulia pirvu

Mesaje : 7202
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Despre moda - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre moda   Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Ian 17, 2012 12:55 am

As vrea sa am modelul 4 ca nu am nici culoare, nici toc asa...

Eu am unele albe scurte si fara toc si unele negre, lungi, cu f putin toc.
Sus In jos
Cristina41975
Admin
Admin
Cristina41975

Mesaje : 6755
Varsta : 49
Localizare : Mures

Despre moda - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre moda   Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Ian 17, 2012 1:10 am

La configuratia mea, lunga si slaba am retineri la rochii pe corp ... cum am spus si mai sus eventual la partea de sus un sal pe umeri (noroc ca am ceva sani si pe aia ii pot etala) dar in afara de tate si fund (vorba golaneasca scuze) n-am nik de aratat ... asa ca mi-ar place o rochie de culoare spumoasa/pastelata care sa-mi arate forma de clepsidra formata de sani/mijloc/fund dar de sub fund cu ceva dantela, volane, etc care sa arate partial sticksurile pe care le am pe post de picioare.
La cizme ...hmmm varianta 2 merge... sunt destul de inalta fara sa mai fiu inaltatata de tocuri si oricum modelele astea inalte lungesc si subtiaza ... si e suficient cat de inalta si subtire arat.
Sus In jos
iulia pirvu
Admin secund
Admin secund
iulia pirvu

Mesaje : 7202
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Despre moda - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre moda   Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Ian 17, 2012 1:12 am

:) Ce m-ai facut sa rad, Cris! Ce inaltime ai?
Sus In jos
Cristina41975
Admin
Admin
Cristina41975

Mesaje : 6755
Varsta : 49
Localizare : Mures

Despre moda - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre moda   Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Ian 17, 2012 1:54 am

Pfff parca 1,75 era ... o sa-l pun pe marian sa ma ajute sa ma masor iar ca mereu uit. O intreb pe Cora cat are ca io sunt cu un cap mai sus ...
Sus In jos
iulia pirvu
Admin secund
Admin secund
iulia pirvu

Mesaje : 7202
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Despre moda - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre moda   Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Ian 17, 2012 2:03 am

Ce inalta esti, parca Buli tot cam atat are! Cred ca eu sunt cea mai scunda. :))
Sus In jos
bulinutza
Admin secund
Admin secund
bulinutza

Mesaje : 2403
Varsta : 31
Localizare : Campulung

Despre moda - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre moda   Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Ian 17, 2012 2:08 am

daaa,am 1,72,Iulia!!Chiar voiam sa-ti zic ca eu nu as putea purta modelul 4 pt ca as arata ca un cocostarc :))
Sus In jos
iulia pirvu
Admin secund
Admin secund
iulia pirvu

Mesaje : 7202
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Despre moda - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre moda   Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Ian 17, 2012 2:13 am

:)) Eu as putea ca sunt scunda.
Sus In jos
laura
Veterana
Veterana
laura

Mesaje : 2567
Varsta : 49
Localizare : reus spania

Despre moda - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre moda   Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Ian 17, 2012 5:03 am

mie imi plac toate modelele ...dar modelul 1 si4...sant pe primele locuri
Sus In jos
Cristina41975
Admin
Admin
Cristina41975

Mesaje : 6755
Varsta : 49
Localizare : Mures

Despre moda - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre moda   Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Ian 17, 2012 5:09 am

tu Laura mea iubita poti sa pui si toace desi esti inalta ai conformatie genul la care barbatul nu simte ciolane ... la mine are saracul obstacole de ocolit cand ma mangaie! Si pe urma al tau e mai inalt fata de tine, intre mine si marian sunt vre-o 3 cm diferenta ...
Sus In jos
laura
Veterana
Veterana
laura

Mesaje : 2567
Varsta : 49
Localizare : reus spania

Despre moda - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre moda   Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Ian 17, 2012 5:15 am

ma faci sa rad CRIS ..asa e inaltimea sotului ma avantajeaza sa port tocuri cat vreau de inalte trimini
Sus In jos
Cristina41975
Admin
Admin
Cristina41975

Mesaje : 6755
Varsta : 49
Localizare : Mures

Despre moda - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre moda   Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Ian 17, 2012 5:16 am

Pai na, imi aduc aminte de "toacele" de mireasa ca erau enorme la tine si inca nu erai cat el ... noi daca suntem desculti amandoi suntem aproape de o inaltime ... avantaj eu ca oricum nu le aveam cu tocurile.
Sus In jos
laura
Veterana
Veterana
laura

Mesaje : 2567
Varsta : 49
Localizare : reus spania

Despre moda - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre moda   Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Ian 17, 2012 5:19 am

da foarte rar porti tu tocuri ....si atunci de 2cm
Sus In jos
Cristina41975
Admin
Admin
Cristina41975

Mesaje : 6755
Varsta : 49
Localizare : Mures

Despre moda - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre moda   Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Ian 17, 2012 5:21 am

rusinel pai daca sunt mai mari ma simt precum o barza ... nu fac pentru mine! Vi le las voua, desi am si eu cateva perechi de incaltari mai inalte stau acolo in cutii ca sa imi iasa numaratoarea....
Sus In jos
bulinutza
Admin secund
Admin secund
bulinutza

Mesaje : 2403
Varsta : 31
Localizare : Campulung

Despre moda - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre moda   Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Ian 17, 2012 8:07 am

daaa,si la mine e la fel,Cris,diferenta de doa 2 cm :))
Sus In jos
carolina76
Experta
Experta
carolina76

Mesaje : 3263
Varsta : 48
Localizare : Timisoara

Despre moda - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre moda   Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Ian 17, 2012 10:52 pm

mie imi plac toate modelele de cizme...
Sus In jos
iulia pirvu
Admin secund
Admin secund
iulia pirvu

Mesaje : 7202
Varsta : 39
Localizare : Sibiu

Despre moda - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre moda   Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Ian 17, 2012 11:00 pm

La noi e ceva diferenta ca eu am 1, 60 si ceva... si Cata 1, 74...
Sus In jos
laura
Veterana
Veterana
laura

Mesaje : 2567
Varsta : 49
Localizare : reus spania

Despre moda - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre moda   Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mier Ian 18, 2012 2:37 am

la mine e diferenta de 15 cm cool
Sus In jos
bulinutza
Admin secund
Admin secund
bulinutza

Mesaje : 2403
Varsta : 31
Localizare : Campulung

Despre moda - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre moda   Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mier Ian 18, 2012 8:51 am

Wow,Laura,inseamna ca e destul de inalt sotul tau florar
Sus In jos
Cristina41975
Admin
Admin
Cristina41975

Mesaje : 6755
Varsta : 49
Localizare : Mures

Despre moda - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre moda   Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1Mier Ian 18, 2012 9:05 pm

Sotul Laurei e inalt ... ce bine ma simteam cand eram pe langa el cu inaltimea lui de 2 metri fara cap umblam noaptea de nebuni prin oras indiferent de zona si eram bine mersi ca el speria numai prin inaltime si conformatie ...
Sus In jos
Continut sponsorizat




Despre moda - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre moda   Despre moda - Pagina 5 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Despre moda

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Intrebari pentru medicul stomatolog
Pagina 5 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
Regulament la postare
1.Mesajele se pot edita timp de 5 minute.
2.Evitati sa jigniti alti utilizatori, acest lucru facut in mod repetat si deliberat atrage banarea contului dumneavoastra
3.Evitati folosirea limbajului de tip sms sau mess
4.Nu folositi in exces smilies, este mai greu de citit raspunsul ... dar nu imposibil.
5.La deschiderea unui topic nou verificati sa nu existe deja in alta parte, si puneti un titlu semnificativ.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mama si Copilul  :: Misterele frumusetii-
Mergi direct la:  
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente