Mama si Copilul
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Mama si Copilul


 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Buna dimineata! Buna ziua! Buna seara!
Daca tot ne vizitati, haideti sa ne salutati! Va asteptam la o cafea virtuala, indiferent ora!
Ultimele subiecte
» Dintisorii mei!
Produse Soap Mill - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Apr 15, 2014 11:45 pm Scris de Cristina41975

» Despre moda
Produse Soap Mill - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Mar 26, 2013 12:04 am Scris de iulia pirvu

» Copilul si bolile
Produse Soap Mill - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Ian 06, 2013 7:49 am Scris de iulia pirvu

» Manichiura ... modele si idei
Produse Soap Mill - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Dec 20, 2012 10:10 pm Scris de Cristina41975

» Pro si contra vaccinuri
Produse Soap Mill - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Noi 23, 2012 1:36 am Scris de iulia pirvu

» Hai sa fim frumoase si ingrijite!
Produse Soap Mill - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Noi 06, 2012 4:20 am Scris de carolina76

» Grupuri si ranguri pe forum
Produse Soap Mill - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Sept 11, 2012 1:15 am Scris de Cristina41975

» Regulament forum
Produse Soap Mill - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Iul 17, 2012 10:39 pm Scris de Cristina41975

» Intrebari despre sanatate
Produse Soap Mill - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Iul 04, 2012 10:08 pm Scris de carolina76

» Vizita la doctor!
Produse Soap Mill - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Iul 03, 2012 8:20 pm Scris de corina

» Teme si imagini utilizate pe forum!
Produse Soap Mill - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Mai 09, 2012 5:40 am Scris de Cristina41975

» Intrebari pentru medicul stomatolog
Produse Soap Mill - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Ian 19, 2012 9:37 am Scris de Gabriela Popescu

» Avertizari...banari!
Produse Soap Mill - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Oct 24, 2011 8:37 am Scris de Cristina41975

» Educatie stomatologica
Produse Soap Mill - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Sept 02, 2011 8:48 am Scris de Cristina41975

» Sa votam forumul!
Produse Soap Mill - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Iul 20, 2011 6:56 pm Scris de corina

Forum
Top postatori
iulia pirvu
Produse Soap Mill - Pagina 2 Vote_lcapProduse Soap Mill - Pagina 2 Voting_barProduse Soap Mill - Pagina 2 Vote_rcap1 
Cristina41975
Produse Soap Mill - Pagina 2 Vote_lcapProduse Soap Mill - Pagina 2 Voting_barProduse Soap Mill - Pagina 2 Vote_rcap1 
danutza17
Produse Soap Mill - Pagina 2 Vote_lcapProduse Soap Mill - Pagina 2 Voting_barProduse Soap Mill - Pagina 2 Vote_rcap1 
carolina76
Produse Soap Mill - Pagina 2 Vote_lcapProduse Soap Mill - Pagina 2 Voting_barProduse Soap Mill - Pagina 2 Vote_rcap1 
corina
Produse Soap Mill - Pagina 2 Vote_lcapProduse Soap Mill - Pagina 2 Voting_barProduse Soap Mill - Pagina 2 Vote_rcap1 
laura
Produse Soap Mill - Pagina 2 Vote_lcapProduse Soap Mill - Pagina 2 Voting_barProduse Soap Mill - Pagina 2 Vote_rcap1 
bulinutza
Produse Soap Mill - Pagina 2 Vote_lcapProduse Soap Mill - Pagina 2 Voting_barProduse Soap Mill - Pagina 2 Vote_rcap1 
alina.elie
Produse Soap Mill - Pagina 2 Vote_lcapProduse Soap Mill - Pagina 2 Voting_barProduse Soap Mill - Pagina 2 Vote_rcap1 
andria
Produse Soap Mill - Pagina 2 Vote_lcapProduse Soap Mill - Pagina 2 Voting_barProduse Soap Mill - Pagina 2 Vote_rcap1 
FloryNails
Produse Soap Mill - Pagina 2 Vote_lcapProduse Soap Mill - Pagina 2 Voting_barProduse Soap Mill - Pagina 2 Vote_rcap1 
Desene animate
Desene animate
Parteneri
forum gratuit

 

BannerFans.com




BannerFans.com


BannerFans.com




BannerFans.com


Distribuiţi | 
 

 Produse Soap Mill

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Cristina41975
Admin
Admin
Cristina41975

Mesaje : 6755
Varsta : 49
Localizare : Mures

Produse Soap Mill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Soap Mill   Produse Soap Mill - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Ian 22, 2011 10:50 pm

Nu am comandat prea mult ... sapunuri lichide cu tangerine si lavanda, doua sprayuri micute pentru relaxare, ulei de masaj ca nu mai aveam si un sapun box green ... Maine ma duc la posta si i-am promis si Silviei ca spun impresiile!
Sus In jos
Cristina41975
Admin
Admin
Cristina41975

Mesaje : 6755
Varsta : 49
Localizare : Mures

Produse Soap Mill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Soap Mill   Produse Soap Mill - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Ian 24, 2011 3:04 am

Am luat pachetul ... nu le-am studiat prea mult ca mai aveam unul interesat de sticlute, ce mi-a placut a fost parfumul cand am desfacut cutia ... nebunie! Diseara le fac proba!
Sus In jos
alina.elie
Veterana
Veterana
alina.elie

Mesaje : 2224
Varsta : 41
Localizare : Liban

Produse Soap Mill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Soap Mill   Produse Soap Mill - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Ian 24, 2011 4:03 am

asteptam; pareri; dupa; o; sapt...; am; probl; cu; tastatura...; :(
Sus In jos
Cristina41975
Admin
Admin
Cristina41975

Mesaje : 6755
Varsta : 49
Localizare : Mures

Produse Soap Mill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Soap Mill   Produse Soap Mill - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Feb 14, 2011 12:13 am

Am ramas datoare cu niste impresii ... Sa o iau de la inceput si sa va spun parerea mea si a familiei mele ...
Deci initial cand am deschis pachetul mi-a placut mirosul care l-am simtit si modul de ambalare a produselor ca sa nu fie nici un accident! Asa ca aici s-a primit un +!
Pe urma am inceput sa studiez produsele ca aspect si miros ... sa am o prima impresie ... Si aici am si plusuri si minusuri ...
Intai am scos uleiul de masaj, m-am speriat ca era un pic solidificat insa mirosea a bomboane mentolate si mi-a placut, cand l-am folosit intai l-am tinut in apa calda si ce mi-a placut a fost ca folosind o cantitate mai mica am facut masaj mai mult timp, spre diferenta de alte uleiuri cu acest scop care intra mult mai repede in piele si isi pierd mirosul mai rapid. Deci acest produs are un - mai mic pentru ca trebuie neaparat tinut la caldura, ceea ce pe noi nu ne-a deranjat avand mereu cratita cu apa pe soba, si un plus mare in rest ... inclusiv la senzatia de dupa masaj! Deci folositi cu incredere ca este bun!
La sapunurile lichide initia am avut senzatia ca sunt prea subtiri la consistenta, fata de cele cu care suntem noi invatati mai cremoase ... sotul spunea ca ar fi buna o medie intre uleiul de masaj si sapunul lichid, ar fi ambele perfecte. Initial l-am incercat pe cel cu portocale ... un miros fresh, de fruct atunci desfacut ... L-am folosit si in loc de sampon (sotul de fapt), impresia a fost curata bine, imi place parfumul ... insa eu nu am mai reusit sa-l incerc mai mult ca mi l-a furat buny si didi si sunt incantate de el, desi ele il folosesc ca sapun si gel de dus ... Ce nu-i place la didi ca nu face spuma multa. In schimb la al doilea sapun combinatia de parfumuri nu este prea reusita, ma asteptam la mai mult miros de lavanda ... insa cand il folosim ne da impresia dulapului bunicii deschis si ea nu si-a schimbat lavanda cativa ani. Poate a fost doar o greseala, poate noi ne asteptam la altceva ... In rest e super bun! Curata bine, nu ramane
Sus In jos
Livia
Exclusa din comunitate
Exclusa din comunitate
Livia

Mesaje : 199
Varsta : 42
Localizare : Arad

Produse Soap Mill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Soap Mill   Produse Soap Mill - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Feb 14, 2011 5:13 am

clipit
Sus In jos
Cristina41975
Admin
Admin
Cristina41975

Mesaje : 6755
Varsta : 49
Localizare : Mures

Produse Soap Mill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Soap Mill   Produse Soap Mill - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Feb 14, 2011 8:33 am

Nu am terminat mesajul ... voi reveni cu completarea cand am timp. Scuze!
Sus In jos
Cristina41975
Admin
Admin
Cristina41975

Mesaje : 6755
Varsta : 49
Localizare : Mures

Produse Soap Mill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Soap Mill   Produse Soap Mill - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Feb 23, 2011 8:14 am

Vorbeam mai inainte despre sapunurile lichide ... Sunt foarte bune si ca sapun si ca sampon! Le-am folosit si pentru noi si pentru copii, dar la copii numai ca sapun. Cel de portocale super, cel de lavanda si patchuli aveam o problema cu parfumul dar ne-am invatat si cu el.
Cele doua ... minisprayuri Aromatherapy Mist au primit un minus pentru pulveriztor, dar asta nu este vina dumneavoastra ci a producatorului ambalajului ... Mai demult am mai avut un parfum intr-un astfel de ambalaj dar pe la jumatate si-a revenit, la acestea insa cat am folosit pana acum jetul este prea puternic nu pulverizeaza. Claudia mi l-a furat pe cel cu trandafir, eu am ramas cu cel de lavanda ... si amandoua ne-am invatat sa pulverizam in palma si sa folosim pe urma cum vrem ... Claudia il foloseste pe post de parfum cand pleaca la gradi si ii place deci este ok.
Sapunul solid i l-am dat acum sotului cand a plecat in spital, gandindu-ma ca este mai de incredere. Ii place cum il simte, dar avea o problema cu forma ... un colt rotunjit restul la 90 el l-a asociat cu sapunul bunicii care nu se indura sa arunce nimic din sapun ... Dar la fel este bun! Acum astept sa ajunga acasa ca sa il incerc si eu!
Sus In jos
Continut sponsorizat




Produse Soap Mill - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Soap Mill   Produse Soap Mill - Pagina 2 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Produse Soap Mill

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
Regulament la postare
1.Mesajele se pot edita timp de 5 minute.
2.Evitati sa jigniti alti utilizatori, acest lucru facut in mod repetat si deliberat atrage banarea contului dumneavoastra
3.Evitati folosirea limbajului de tip sms sau mess
4.Nu folositi in exces smilies, este mai greu de citit raspunsul ... dar nu imposibil.
5.La deschiderea unui topic nou verificati sa nu existe deja in alta parte, si puneti un titlu semnificativ.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mama si Copilul  :: Misterele frumusetii :: SoapMill-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente